• Kodeks Etyki

 • Porozumienie "Kurs na pracę"

 • Koalicja na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością

 • Łódzki Sejmik Osób Niepełnosprawnych
 • Aktualności
  04.11.2015 - Szafing czyli wymiana ciuchów pierwszy raz w Pomoście!

  Na pomoc, nie mam się w co ubrać!


  A kto lepiej zrozumie kobietę niż inna kobieta, która właśnie tymi samymi słowami powitała swoją szafę? Perspektywa zmienia się jednak, jeśliby tylko przeobrazić… szafy. I nie chodzi tu o zmianę mebla, w którym przechowujemy nasze ubrania, ale ich zawartości. Bo, okazuje się, że dzieląc się zawartością szafy można jednocześnie mnożyć stylizacje.

  Dlatego zapraszamy na pierwszy w Stowarzyszeniu Pomost „Szafing w stylu kawiarnianym”.


  Jeżeli chcesz sprzedawać/wymieniać/odświeżyć swoją garderobę zapraszamy 28.11.2015 r. (sobota) do siedziby Stowarzyszenia Pomost (ul. Próchnika 7).
  Na „swapujących” czekać będzie mini-wegańska-kawiarenka, w której można będzie kupić kawę albo małe „wegańskie co nieco” umilające pobyt (wszystkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży wspierają cele statutowe stowarzyszenia).


  Jeżeli chcesz sprzedawać swoje ubrania – wpisowe w cenie 5 zł (w ramach opłaty wstępnej słodki upominek dla wystawiających, opłata wpisowa również wspiera nasze cele statutowe).

  Dla wymieniających/kupujących wstęp bezpłatny.


  Liczba miejsc dla osób, które chcą sprzedać swoje ubrania jest ograniczona.

  Jeśli chcesz się zgłosić jako jedna z nich, napisz na adres m.stachurska@pomost-lodz.org, podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu.

  Masz pytania? Dzwoń: 42-632-08-66.

  Dochód z wydarzenia wesprze nasze cele statutowe.  04.11.2015 - Szafing czyli wymiana ciuchów pierwszy raz w Pomoście!

  07.06.2014 - 7. 07. Festiwal Zaangażowanych Łodzian na OFF Piotrkowskiej

  7. 07. na  Off Piotrkowskiej odbył się Festiwal Zaangażowanych Łodzian, w którym mieliśmy szczęście uczestniczyć. Tradycyjnie oprócz "Czerwonego Kapturaka", zaśpiewaliśmy. Dziekujemy wszystkim zainteresowanym naszą działalnością sceniczną :-) oraz wszystkim, którzy zaoferowali nam swoją pomoc w tym dniu.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę fb! https://www.facebook.com/pages/%C5%9Arodowiskowy-Dom-Samopomocy-Przysta%C5%84/254656991218982

  15.04.2014 - Wspieramy akcję: Mam terapeutę!

  Zachęcamy wszystkie osoby, które odbyły lub obecnie są w trakcie własnej psychoterapii  do przyłączenia się do akcji MAM TERAPEUTĘ (wszelkie szczegóły: mamterapeute.pl, której głównym celem jest walka ze stygmatyzacją osób "w terapii". Terapia jest wyzwaniem, wymaga odwagi i gotowości by spojrzeć prawdzie w oczy:) Jest z pewnością powodem do DUMY. Mimo to wielu z nas kojarzy ją z chorobami psychicznymi czy słabością. Niesłusznie.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom i pracownikom za odwagę.

   

  08.08.2013 - 2. 08. wyjście do lunch baru VINDA
  07.08.2013 - 18. 07. spacer w Łagiewnikach
  22.07.2013 - 16. 07. Wycieczka do Warszawy

  Spotkaliśmy się przed 5 (!) na dworcu, niemal wszyscy przybyli punktualnie z zapasem dobrego humoru. Cały dzień spacerowaliśmy po stolicy z krótszymi i dłuższymi przerwami. Okazało się (na przekór wcześniejszym obawom), że jesteśmy świetnymi turystami i radzimy sobie dobrze nawet bez mapy:)  To, co najpiekniejsze w Warszawie udało nam się zobaczyć. Wrócilismy zmęczeni, ale pełni wrażeń. Następna wyprawa niebawem...


  Strony: 1   2   3   4   5   6   Następna 

 • Portal Medycyna Praktyczna

 • FreshMail

 • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

 • Miasto Łódź

 • Instytut Spraw Obywatelskich

 • Stowarzyszenie Ja - Ty - My

 • Copyright © 2010-2011 by Sitedemia.pl      Aktualizacja strony finansowana jest ze środków PFRON